İzmir Valimiz Erol AYYILDIZ Bey hafızlık kursumuza teşrif ettiler. Kendilerine Burhan DER. olarak yaptığımız çalışmalardan, faaliyetlerden ve planladığımız programlardan bahsettik.
 Muhterem hocamız H.Enes Yeşil İzmir valimiz sayın Erol beyi kapıda karşıladı. kursumuzdaki hafız talabelerimiz valimizin gelmesi ile duygu dolu anlar yaşadı. 
Muhterem hocamız H.Enes Yeşil ile İzmir valimiz arasında hoş hasbihal yaşandı sohbet esnasında  ”İzmir’de bu gibi faaliyetlerin arttırılması gerektiği ,özellikle gençlerin bilinçlenmesi ve yapılan algı operasyonlarına karşı uyanık olmalarını sağlamak niyetiyle çalışmaların düzenlenmesi kursların, yurtların sayılarının çoğaltılması gerektiği konuşuldu.
Her sokak başında pislik yuvaları oluşuyor ve geleceğimiz olan gençlerimiz ellerimizden kayıyor’ken onların Hakk yolda tutunabilmesine vesile olmak için bize daha fazla çalışmak düşüyor.” yönünde olan mühim ve samimi sohbetimizden sonra Valimiz hafız çocuklarımızla birebir konuşarak muhabbet ve hasbihal ettiler. 
Valimiz ve Muhterem hocamız kısa sürede oluşan samimi havanın etkisiyle bir süre muhabbet ettiler. Sonrasında teşriflerinden ötürü valimize şükran duyarak kendilerini uğurladık.