Burhan Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği Olarak Birlik ve beraberlik ruhunu yakından hissetmemize sebep olan mübarek Ramazanı Şerif ayında bu güzel hissiyatı daha da canlı tutabilmek adına Burhan-Der Gediz üyelerimiz her hafta pazar günleri iftar yemeği vermektedirler.

Ailecek iştirak edilen bu güzel programda Ramazan sohbetleri yanında iftar sonrası Burhan-Der ilahi Grubumuzun ilahiler eşliğinde sema gösterisi Ümmet olarak Ramazan dinamizmini daha da Diri tutmaya vesile olmaktadır.

Huzur, kardeşlik ayı ramazan ümmet olarak en ihtiyacımız olan şu günlerde yeniden bir olmanın güzelliklerini bize hatırlatıp o kucaklayıcı iklimi içerisine hepimizi dahil ederek bir çok güzelliklere sebep olmakta. Dernegimiz de bundan nasibini almakta..

‘Bütün müminler kardeştir. Ayetini kendine düstur edinmiş derneğimiz ve üyeleri olarak Birlik ve beraberlik ruhunu yakından hissetmemize sebep olan mübarek Ramazan ayında bu güzel hissiyatı daha da canlı tutabilmek adına Burhan-Der Gediz üyelerimiz her hafta pazar günleri iftar yemeği vermektedirler ailecek iştirak edilen bu güzel programda Ramazan sohbetleri yanında iftar sonrası Burhan-Der ilahi Grubumuzun ilahiler eşliğinde sema gösterisi Ümmet olarak Ramazan dinamizmini daha da Diri tutmaya vesile olmaktadır.
Böyle güzelliklere vesile olan Gediz’li kardeşlerimize çok teşekkür ederiz..

Fotograf Albüm İçin :

Birlik ve beraberlik ruhunu yakından hissetmemize sebep olan mübarek Ramazan ayında bu güzel hissiyatı daha da canlı…

Burhan-Der paylaştı: 23 Mayıs 2018 Çarşamba