100. Yılında Sultan II. Abdulhamid Han’ı Anma Programı
Burhan Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği olarak izmirde Bir ilke imza attık. Sultan 2. Abdülhamid Han’ın vefatının 100. yılı Münasebeti ile  düzenlediğimiz anma programında  Prof. Dr. Ahmet Şimşirgil, hocamızı Ağırladık.

Burhan Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği (Burhan-Der) olarak 2. Abdülhamid Han’ın vefatının 100. yıl dönümünde, Karabağlar Halk Eğitim Merkezi’nde bir anma programı düzenledik. Kültür ve Turizm Bakanlığının katkıları ile düzenlediğimiz  “Vefatının 100. Yılında Sultan Abdülhamîd Han” adlı programa, Başbakan Danışmanı Metin Özçeri, Burhan-Der Onursal Başkanımız Muhterem Hüseyin Enes Yeşil Ustadımız, İSTOK Başkanı Cüneyt Dayhan, İSTOK STK başkanları, Karabağlar AK Parti İlçe Başkanı Kazım Erten, Karabağlar AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı Abdullah Kaya ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Programımıza Parti Kongreside Görevli olma nedeni ile Katılanamayan Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ar-Ge Başkanı İzmir Millet Vekilimiz Sayın Hamza Dağ anma gecesine telgraf göndererek tüm katılımcılara selam ve sevgilerini arz etti. ayrıca yogunlugundan dolayı İzmir Valimiz Sayın Erol Ayyıldız Beyler telgraf göndererek üm katılımcılara selam ve sevgilerini arz etti.

haberin detayı için : 
http://www.milliyet.com.tr/abdulhamid-han-izmir-de-anildi-izmir-yerelhaber-2589810/