Aksaray Kur’an Kursumuz ilk Hafızlarını Verdi

Burhan Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği olarak kurduğumuz Aksaray erkek Kuran ve Hafızlık Kursu, İzmir il müftülüğümüzce düzenlenen Hafızlık İcâzet Merâsimine bu yıl iki hafızımızla katıldık. 

Burhan Eğitim Kültür ve dayanışma Derneği olarak başlatmış olduğumuz hafızlık kurlarımızın ilk meyvelerini 2017 yılı itibarı ile görmeye başladık. Derneğimizin Onursal Başkanı H. Enes YEŞİL Hocaefendininde Teşfiği ve tavsiyesi ile  2013 yılında başladıgımız Kur’an Hizmetimiz ilk meyvelerini vermeye başladı.

İcazet merasimleri İzmir Valisi Erol Ayyıldız, İzmir İl Müftüsü Ramazan Muslu, Diyanet İşleri Başkanlığı Eğitim Hizmetleri Genel Müdür Vekili Kadir Dinç, Diynet İşleri Başkanığı Müşaviri Belgin Konarlı, İlçe müftüleri, öğrenciler ve vatandaşların katılımıyla dolu dolu geçti.

İzmir il Müftülüğümüzün düzenlediği hafızlık icazet merasimine Abdulkadir ışık ve Ömer Faruk Karademir hafızlarımızı kattık. Bizlere bu güzel günleri yaşatan Rabbimize Hamdü senalar olsun.

Derneğimizin Onursal Başkanı H. Enes YEŞİL Hocaefendininde iştirak ettiği Programda, Dernek Başkanımız Salih GÜZEL ve Başkan Yardımcımız Hüseyin ERİŞ Beyler de hazır bulundular. Dernek Başkanımız Salih Güzel Bey, İl müftülüğünce hazırlanmış olan plaketini izmir valimiz Erol AYYILDIZ Beyden aldılar.

Merasim Fotografları için :

İzmir il müftülüğümüzce düzenlenen Hafızlık İcâzet Merâsimine bu yıl iki hafızımızla katıldık Burhan-Der olarak kurduğ…

Burhan-Der paylaştı: 3 Aralık 2017 Pazar