İzmir Valimiz Kız Yurdumuza Teşrif Ettiler.

İzmir Valimiz Sayın Erol AYYILDIZ Burhan-Der Kız Öğrenci yurdumuza teşrif ettiler.

Derneğimizin onursal başkani muhterem Hüseyin Enes YEŞİL hocamızın daveti üzerine İzmir Valimiz Sayın Erol AYYILDIZ Burhan-Der Kız Öğrenci yurdumuza teşrif ettiler.

İzmir Valimiz Sayın Erol AYYILDIZ, Burhan-Der dernek başkanımız sayın Salih GÜZEL ve Marifî Hanımlar Derneği Başkanı sayın Nurdan Çiftçi’den Burhan-Der Kız Öğrenci Yurdunun Faaliyetleri hakkında bilgi aldılar.
Yurt Binasındaki Öğrencilerimizle tek tek tanışan Valimiz çay ikrami esnasında öğrenci hizmetiyle ilgili hazırlanmış olan slaytı izledi. Projeksiyon yardımıyla görsel olarak sunulan faaliyetleri büyük bir ilgiyle izleyen Valimiz, yapılan çalışma ve faaliyetlerden çok memnun kaldığını, bu tarz hizmetlerin artması gerektiğini ifade etti.

Valimizden Öğrencilerimize Büyük Bir Tavsiye;

İzmir Valimiz Sayın Erol AYYILDIZ Öğrencilerimize tavsiyede bulunarak; Günümüz entelektüel hayat tarzına ayak uydurmaya çalışırken unutulan bazı sorumluluklara dikkat çeken Valimiz, öğrencilerimizden yardıma muhtaç kimseleri tesbit edip evlerinde onlara hizmet vermelerini, yemek temizlik gb ihtiyaçlarını gidermelerini onlarla oturup sohbet hasbihal etmelerini böylece gözardı edilen bu tarz işleri bakıma muhtaç kimelerin de ihtiyaçlarını gidererek böylelikle o insanların unutulmadıkları hissiyatını vererek bu hayırlı işleri öğrenmelerini ve bu türlü ihtiyaç sahibi insanların hayır dualarını almalarını  istedi.

hizmet binamızı gezen Sayın Vali öğrencilerimizle ilgilenip istek ve ihtiyaçlarını sordu , onlarla fotoğraf çekildi.

Haber: S. Yıldız