AK Parti İzmir milletvekilimiz, aynı zamanda ar-ge birimi genel başkan yardımcılığı görevini de yapan Sayın Hamza Dağ Bey derneğimizi ziyaret etti.

Derneğimizde ki görüşmede Dernek Başkanımız Salih Güzel Bey dernek faliyetlerinden ve daha sonra yapacagımız sosyal ve kültürel faliyetlerinden bahsetti. Derneğimizin Yapmış oldugu faliyetleri anlatan Bültenimizi inceleyen Hamza Dağ dernek başkanımızdan bilğiler aldı.

Derneğimizin Onursal başkanı olan Muhterem Hüseyin Enes yeşil Hocaefendi ile görüşerek dernek olarak en çok üstünde durduğumuz eğitim faaliyetleri hakkında hoş sohbet edildi. H.Enes Yeşil Hocaefendi, Önümüzdeki seçimlerin hayırlara vesile olma noktasında temennisini iletti. Muhretem Ustadımız Görüşme esnasında “Bizler vatanımız ve milletimiz için hizmet edenlerin her daim duacısıyız” dedi. yaptıgımız Hafızlık hizmetlerinden bahseden Hocaefendi “Bizler sadece hafız yetiştirmiyoruz. hafızlıgın yanında manevi eğitime de önem veriyoruz.

Ardından Hafızlık faliyetimiz olan Aksaray Kuran kursumuzu da görmek isteyen Sayın Dağ hafızlarımız ile görüşerek onlarla hatıra fotoğrafları çekildi. “Sizin en hayırlınız Kur’an’ın öğrenen ve öğreteninizdir.” hadisi şerifi gereğince bu alanda ciddi çaba sarf etmekte olan Burhan-der yalnız ezber eğitimi değil, Vatanına milletine hayırlı ahlaklı bireyler yetiştirmek adına ahlak eğitimini de kendine şiar edinmiştir. Bu çalışmalarımızı yürekten destekleyen vekilimiz Hamza dağ a ziyaretlerinden ötürü çok teşekkür ederiz.

ziyaret sonrası ustadımız tarafından kendisine Tasavvuf Büyüklerinden Pirimiz Seyyid Ahmed Er Rufai (kaddesallahu sirruh) hazretlerinin Evradu Ezkarı olan “Seyfi Kati ve hizbi” ni hediye etti.

AK Parti Ar – Ge'den sorumlusu ve Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ bey üstadımızı ziyaret etti ve ardından Aksaray kuran kursumuzu ziyaret etti.

Burhan-Der paylaştı: 22 Haziran 2018 Cuma