Burhan Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği olarak Kurmuş Oldugumuz Aksaray Erkek Kur’an Kursu hafızlarımız, Afrin’de Zeytin Dalı Harekatını yürüten Mehmetçik için Mülk ve Fetih Suresi okuyup, dua etti.

Vatanımızı ve huzurumuzu tehdit eden terör yapılanmalarına karşı, kahraman güvenlik güçlerimizin başlattığı “Zeytin Dalı Harekâtı” olan Afrin (sınır ötesi) harekâtının zaferle sonuçlanması için yatsı ve sabah namazlarında  “Fetih Suresi Okuma” programı düzenledik.

Karabaglar ilçe Müftümüzünde katıldıgı programımız  02 Mart 2018 Cuma günü akşam namazı sonrası Karabaglar ilçe Müftülüğüne bağlı Aksaray mescidinde gerçekleştirilen programımıza İlçe Müftümüz Sayın Feyyaz İDİN’in yanısıra Kursumuzun hamisi Burhan-der Derneği ve üyeleri, mescid görevlisi, Akevler cemaati, kurs öğreticileri katıldı. Programda kursumuzda eğitim gören öğrencilerimiz tarafından Mülk ve Fetih Sûreleri ve aşr-ı şerifler okundu.

Program, İlçe Müftümüz Feyyaz İDİN tarafından yapılan “Şehitliğin Anlam ve Önemi” konulu sohbet ve okunan hatm-i şeriflerin duası ile sona erdi.

Burhan-Der paylaştı: 17 Mart 2018 Cumartesi